Přihlaste se na stránky

Vyplňte prosím všechny údaje!

Přihlašovací údaje jsou neplatné!

Zapomněli jste heslo?

Zapomněli jste své heslo?

Zadejte svůj registrovaný e-mail, zašleme vám na něj odkaz, přes který si heslo jednoduše změníte.

Vyplňte prosím všechny údaje!

Chyba při zpracování požadavku,
zkuste to prosím později znovu!

Opravdu si přejete zrušit registraci?

Zrušením registrace končí vaše účast v soutěži a veškeré vaše osobní údaje budou odstraněny.

Osm úspěšných let Rozjezdů

T-Mobile Rozjezdy mají za sebou sedm ročníků. Za tu dobu se na jejich webových stránkách registrovalo přes 25 480 zájemců a facebooková stránka projektu má více než 5 000 fanoušků. Celodenních seminářů, kterých bylo přibližně 82, se účastnilo přes 4 100 začínajících podnikatelů. V soutěžích porota vyhodnotila 3 000 přihlášených projektů, z nichž vzešlo 381 vítězů. A ti vyhráli ceny v celkové výši téměř 36 milionů korun.

Rozjezdy organizuje T-Mobile ve spolupráci s partnery a řadou odborníků.

Výherci předchozích ročníků

Celostátní kola

Cena poroty
Dagmar Dušková / Kraj Vysočina Dančiny Dobroty — rodinná sýrárna
Cena veřejnosti
Petr Šmíd / Jihomoravský kraj HoblHome
Cena poroty
Václav Staněk / Zlínský kraj Vasky
Cena veřejnosti
David Richtr / Středočeský kraj Mulier — porcelánové vypínače a zásuvky
Cena poroty
Lukáš Drlík / Olomoucký kraj Levandulová biofarma & Levandulová kavárna
Cena veřejnosti
Pavlína Štěpánková / Liberecký kraj Mateřská škola skřítka Ostružinky
Cena poroty
Jaroslava Michalcová / Ústecký kraj Dortletka – cukrárna a kavárna
Cena veřejnosti
Zuzana Kubíčková / Zlínský kraj Moje dílna
Cena poroty
Jana Šmitmajerová / Jihočeský kraj Věci z recy – dárkové, designové a recyklační studio
Cena veřejnosti
Roman Sterly / Plzeňský kraj SportCentral
David Dudáš / Středočeský kraj Stavební poradenství
Cena veřejnosti
Romana Tvarůžková / Moravskoslezský kraj Novodobá sanitka
Cena poroty
Štěpán Malý / Liberecký kraj Restart Skateboards
Cena veřejnosti
Marie Žvaková / Jihočeský kraj Dvojkola.cz

Regionální kola

Jihočeský kraj
Martin Pham Le / 1. místo komunitní kavárna Vutru
Dominik Nenička / 2. místo The Easy English Theatre
Vlaďka Císařová / 3. místo Za FÉR vajíčka
Jihomoravský kraj
Vratislav Čmiel / 1. místo Vivanto — chytré zavlažování
Josef Rozehnal / 2. místo Nahaku
David Červinka / 3. místo Cascara Bar
Karlovarský kraj
Kevin Vondráček / 1. místo Do:Pusy
Hana Fialková / 2. místo Přešito
Dana Reháková / 3. místo CzechTrack
Kraj Vysočina
Leoš Kalina / 3. místo Leo Design
Královéhradecký kraj
Zdeněk Dočkal / 1. místo Rodinná keramická dílna
Petra Hartmanová / 2. místo Hartdesign
Lenka Píchová / 3. místo Senzion Markušovice
Liberecký kraj
Matyáš Veselý / 1. místo Maty Games
Jana Eichlerová Ruská / 2. místo Chimeara
Markéta Brabencová / 3. místo Pelemoon
Moravskoslezský kraj
Martin Greň / 1. místo Mounti
Nikola Carić / 2. místo Dustee
Alexandra Flašarová / 3. místo Afró
Olomoucký kraj
Tereza Kapplová / 1. místo Salátovník
Žaneta Konečná / 2. místo Milju (kniha proč tě miluju)
Monika Mackovíková / 3. místo Buchty do firem
Pardubický kraj
Michal Kadlec / 1. místo Systém pro broušení nožů J&O
Veronika Pažinová / 2. místo Nový šatník
Tadeáš Havránek / 3. místo Foodmat
Plzeňský kraj
Ondřej Bek / 1. místo Bekwood
Jan Čechura / 2. místo Beescale
Aleš Oliberius / 3. místo Moto pláštěnka
Praha
Jakub Mynařík / 1. místo Dayswaps
Michaela Karpjaková / 2. místo SelfieCoffee
Filip Hausknecht / 3. místo Sociální bistro Střecha
Středočeský kraj
Pavel Buben / 1. místo Glucly
Jana Hejnicová / 2. místo Mamarket
Václav Jiří Velát / 3. místo Canteena
Ústecký kraj
Phu Vinh Vu / 1. místo Ekonomický deník
Jan Kostelník / 2. místo Amazinc! Skincare
Jana Fišerová / 3. místo Family Bakery — cupcake e—shop
Zlínský kraj
Marián Dolinský / 1. místo BIKEDOO
Jiří Špalek / 2. místo Dřevěné modelové domečky
Jan Smetana / 3. místo Designové reproduktory ze dřeva a betonu
Jihočeský kraj
Alena Kučerová / 1. místo Vilí stezka
Stanislav Tischler / 2. místo Šmakovo
Richard Stiebler / 3. místo On The Road
Jihomoravský kraj
Petr Šmíd / 1. místo HoblHome
Zuzana Filipová / 2. místo Nangu — chocolate
Lukáš Maršálek / 3. místo Ekopa — kreativní hračky z obalů
Karlovarský kraj
Jitka Tomanová / 1. místo Vařim v ateliéru, maluju v kuchyni
Zuzana Wildmannová / 2. místo První pomoc pro psy
Kraj Vysočina
Dagmar Dušková / 1. místo Dančiny Dobroty — rodinná sýrárna
Jakub Trödler / 2. místo Boem
Lucie Mannová / 3. místo Z neznáma
Královéhradecký kraj
Jiří Šmejkal / 1. místo Parametr studio
Petra Stránská / 2. místo Minicukrovar Mžany
Liberecký kraj
Barbora Lankašová / 1. místo Aktivní žák
Kateřina Kopecká / 2. místo Dárková krabička
Vojtěch Bajzík / 3. místo Denali Design
Moravskoslezský kraj
Tereza Vašnovská / 1. místo Hry na chodník
Petra Krhutová / 2. místo Tike
Pavel Karch / 3. místo Karch Snail Farm
Olomoucký kraj
Tomáš Bednář / 1. místo Kreativní slovník
Jan Doležel / 2. místo Crusher
Pavla Heřmánková / 3. místo Bezcukrovinky
Pardubický kraj
Josef Drobílek / 1. místo Rybářský portál
Matěj Machač / 2. místo Síť mobilních kaváren — Doppie Coffee
Jana Novotná / 3. místo Výroba a prodej zmrzliny, čokoládových pralinek a cukrářských výrobků
Plzeňský kraj
Jiří Brož / 1. místo Umělecké kovářství Brož
Jindřiška Jandečková / 2. místo Dobroty od Jindřišky — malá rodinná sýrárna
Petra Lorencová / 3. místo Podprsenky Lorii
Praha
Jana Humlová / 1. místo Nebaleno
Jan Varhaník / 2. místo ReklamovatCz
Tomáš Tichánek / 3. místo PuzzlePizza
Středočeský kraj
David Makovský / 1. místo Our Love Challenges
Aneta Adamčíková / 2. místo Biorythme
Lucie Beranová / 3. místo Samaja
Ústecký kraj
Anna Lorenzová / 1. místo KARLS grill´n´bar
Václav Chlouba / 2. místo Lalavoom
Zlínský kraj
Robert Hájek / 1. místo Baťovka — tradiční sodová voda
Josef Černoch / 2. místo Benefit
David Bambušek / 3. místo FruitRadar
Jihočeský kraj
Vojtěch Macho / 1. místo Kolem
Jan Jáša / 2. místo Bezlepková kavárna a galerie
Kateřina Hadravová / 3. místo Maringotka snů
Jihomoravský kraj
Jan Klodner / 1. místo Sun Ball
Hana Severová / 2. místo Kavárna Piknik box
Adam Prajs / 3. místo Ruční elektrický vozík Mula4x4
Karlovarský kraj
Klára Kančiová / 1. místo La Klara
Saskia Vaňousová / 2. místo Taneční studio Sisi
Kraj Vysočina
Linda Navrátilová / 1. místo Czech Jewish Experience
Michal Halačka / 2. místo J—Sliding — revoluce v žonglování s diabolem
Monika Brzoňová / 3. místo Etika hrou
Královéhradecký kraj
Radka Luňáková / 1. místo Makronky Malý Princ
Jakub Kaněra / 2. místo Kurzománie.cz
Barbora Bevilagua / 3. místo Drajfuuud
Liberecký kraj
Klára Altová / 1. místo U kahanu
Adéla Beranová / 2. místo Pannonia Entertainment
Eliška Marková / 3. místo Zdravě usušené ovoce
Moravskoslezský kraj
Vladimír Dostál / 1. místo 4SafeDriving
David Valach / 2. místo Mobilní zahrádky
Daniel Škubal / 3. místo Black Kale — Superfood Bar
Olomoucký kraj
Michaela Vaněčková / 1. místo Krása a zdraví s láskou
Markéta Špundová / 2. místo Knihy s duší
Marek Ťápal / 3. místo Vína s duchem pravěku
Pardubický kraj
Tomáš Klíma / 1. místo Funky Bike
Lenka Školoudová / 2. místo Zdravé pekařství a cukrářství le Zentaine
Josef Jílek / 3. místo rócafé
Plzeňský kraj
Zuzana Sladká / 1. místo HirudoFarm — chov certifikované pijavice lékařské v ČR
Mickaël Bernon / 2. místo Od Francouze
Markéta Bibzová / 3. místo Flowerski — náušnice podle outfitu
Praha
Eva Nečasová / 1. místo Spacelights
Eliška Němcová / 2. místo Pralinkárna
Jiří Sládek / 3. místo Cascara Fizz
Středočeský kraj
David Richtr / 1. místo Mulier — porcelánové vypínače a zásuvky
Markéta Laube / 2. místo Mamiee — produkty, které pomáhají
Tomáš Kudrna / 3. místo Přírodovědné pokusy do škol!
Ústecký kraj
Pavel Vít / 1. místo Virtualizace V&V
Vít Brejcha / 2. místo Kompostuj s žížalou
Jan Novotný / 3. místo Soundelirium — baskytarové reproboxy
Zlínský kraj
Václav Staněk / 1. místo Vasky
Hana Kundrátová / 2. místo Papele
Petr Tomášů / 3. místo Hlášenírozhlasu.cz
Jihočeský kraj
Vendula Kozelková / 1. místo Mamapartner – Žádná máma není sama
Vendula Pancířová / 2. místo Born in London Coffee & Kitchen
Petr Janošťák / 3. místo Grafické studio VHS
Jihomoravský kraj
Alexandra Štellmachová / 1. místo WooGies
Martin Zrzavý / 2. místo Trika z Kyjova
Petra Tomčalová / 3. místo eDegustace „Zážitkové on—line degustace vína s vinaři z pohodlí domova“
Ludmila Špačková / Zvláštní cena poroty Terapeutické panenky
Karlovarský kraj
Martina Šípková / 1. místo Origonizér
Zuzana Wildmannová / 2. místo Belgian Fox
Kraj Vysočina
Romana Dohnalová / 1. místo Vymazlená kavárna
Alena Chomátová / 2. místo Natureline
Michal Kolařík / 3. místo Jihlava City – Jihlava jsi Ty!
Královéhradecký kraj
Jakub Misík / 1. místo CVAKMAT
Milan Tomeš / 2. místo Prectime.cz
Zdeněk Dudek / Zvláštní cena poroty Dekorativní lampa – poutač – objekt
Liberecký kraj
Pavlína Štěpánková / 1. místo Mateřská škola skřítka Ostružinky
Denisa Veselá / 2. místo Pekárna pro mazlíčky
Dominik Ducháč / 3. místo Republic of Volleyball
Jan Cidlínský / Zvláštní cena poroty Restaurace Kovárna Frýdštejn
Moravskoslezský kraj
Ivana Vajdová / 1. místo Vesnička skřítků a pohádkových bytostí
Katrin Matušková / 2. místo Ročenkomat
Michal Stuchlík / 3. místo Bylinková masérna Lumia
Michal Kapolka / Zvláštní cena poroty Bylinková pyramida
Olomoucký kraj
Lukáš Drlík / 1. místo Levandulová biofarma & Levandulová kavárna
Jan Čížek / 2. místo Vinylovehodiny.cz
Jan Kodl / 3. místo Rozvoj cestovní agentury LaViva travel
Lukáš Kubíček / Zvláštní cena poroty MJ&L Process Improvement
Pardubický kraj
Tereza Dostálová / 1. místo Ateliér Fotodílna
Eva Urbanová / 2. místo České bedýnky
Andrea Dostálová / 3. místo České ghíčko, vaše přepuštěné máslo
Michaela Naumecová / Zvláštní cena poroty Marmeladka.cz
Plzeňský kraj
Kateřina Korandová / 1. místo Magneticus
Zuzana Derianová / 2. místo Bistro Atlas
Simona Vroblová Váchalová / 3. místo Družina Benjamínek
Praha
Klára Horáková / 1. místo HOHO
Pavla Kosová / 2. místo Retronaut
Karolina Risser / 3. místo Deliss
Petr Ryska / Zvláštní cena poroty Praha Neznámá
Středočeský kraj
Jana Králová / 1. místo Cakery – dortové studio
Martin Pergl / 2. místo Zahradní domky
Blanka Grossová / 3. místo Victoria Grace
Gabriela Martišová Baková / Zvláštní cena poroty Dobrodružství v kuchyni: Děti vaří samy
Ústecký kraj
Andrea Novotná / 1. místo Včelí farma AnnKas
Martin Žák / 2. místo Dozamo
Zuzana Šedivá / 3. místo Originální dřevěné skládačky
Zlínský kraj
Sylva Jelénková / 1. místo Šetrné sušení a zpracování sezónního ovoce a zeleniny
Pavla Machučová / 2. místo Super Salad – přirozené jídlo
Markéta Červenková / 3. místo Manikúra, pedikúra, masáže v pohodlí vašeho domova
Petra Barešová / Zvláštní cena poroty Aktivně s námi
Jihočeský kraj
Irena a Václav Kalkušovi / 1. místo Zavedení nového produktu – tekutý karamel – na český trh
Filip Rýc / 1. místo / Studentská DirtPark Boršov nad Vltavou, o. s.
Lenka Smržová / 2. místo Ušijte si... (tvořivé sady nejen pro děti)
Jitka Halamová / 3. místo Soutěž pro školy Olejový bandita
Jihomoravský kraj
Martin Horský / 1. místo Evipa – EVIdence PAcientů
Michaela Kurtaničová / 1. místo / Studentská Badegg
Václav Šašvata / 2. místo Zajíci v krabici
Eliška Urbanová / 3. místo Cukrářství Líšeň
Markéta Hubingerová / Zvláštní cena poroty Babi – děda, adoptivní prarodiče
Karlovarský kraj
Michal Ouřada / 3. místo Rozbehnito.cz, cestovní agentura pro běžce
Kraj Vysočina
Leona Burkoňová / 1. místo Rodinné Aktivity — zábava a volný čas pro celou rodinu
Michal Halačka / 1. místo / Studentská Brain Fitness
Štěpánka Hejlová / 2. místo Kup si originál
Petra Antonů / 3. místo Profesionální vzdělávání – Videotrénink interakcí
Královéhradecký kraj
Lucie Balarinová / 1. místo První pomoc ŽIVĚ
Marek Fanderlík / 1. místo / Studentská Matematika nejen pro gymnázia
Martina Nosková / 2. místo Ručně stříhaná razítka
Jan Tomáš / 3. místo Circus Design
Liberecký kraj
Jakub Sejkora / 1. místo Neephase — Videoproduction
Tomáš Melka / 1. místo / Studentská Profitko
Simona Havlová / 2. místo Tadeáškovy jesličky
Pavel Jirsa / 3. místo Survival Mind
Jakub Bartoš / Zvláštní cena poroty Pohádkové čepičky
Moravskoslezský kraj
Andrea Bulvasová / 1. místo Baby masáže
Jan Roháč / 1. místo / Studentská Ironing Ladies
Veronika Kalužová / 2. místo Prostě Bambulka
Andrea Szymeczek / 3. místo 2x VB – Velké benefity z vánočního balení
Miroslav Peřina / Zvláštní cena poroty Driwhel
Olomoucký kraj
Filip Páleník / 1. místo EWYN Snack bar
Lukáš Buchta / 1. místo ShakeBike
Dominik Píchal / 2. místo Grizly Supplements
Pavel Mrázek / 3. místo HomeLift
Pardubický kraj
Tereza Cieslarová Lstibůrková / 1. místo ZasPas
Milan Škoda / 1. místo / Studentská Play with balls
Helena Bilerová / 2. místo Bilerbin – bylinné sirupy a džemy
Pavel Krejčík / 3. místo Spindo
Martina Moličová / Zvláštní cena poroty Tvoje dílna
Plzeňský kraj
Monika Bucková / 1. místo Florance – Doma je doma
Pavlína Štochlová / 1. místo / Studentská Foto Tržiště
Denisa Nováková / 2. místo Pole Mania
Jakub Černý / 3. místo Persoo
Praha
Tereza Hradilková / 1. místo PORIGAMI
Tereza Klenorová / 1. místo / Studentská Zdrojovna
Helena Nehasilová / 2. místo Office yoga
Petr Jiskra / 3. místo We Deliver Taste
Monika Hertlová / Zvláštní cena poroty Pětihvězdičkový dětský salón
Středočeský kraj
Kateřina Plavcová / 1. místo Živé bobky
Michal Slavíček / 1. místo / Studentská Urban Wood
Alena Dosedlová / 2. místo Not Just Mom – Dress for fun!
Adéla Paulík Lichková / 3. místo Apau – šité dárky pro děti i dospělé
Erika Kovaříková / Zvláštní cena poroty Rodinné strategické hry
Ústecký kraj
Jaroslava Michalcová / 1. místo Dortletka – cukrárna a kavárna
Jaroslava Bíróczi / 2. místo Angličtina do školky
Miroslava Kuchařová / 3. místo Pohoda – čajovna/kavárna
Radek Čapík / Zvláštní cena poroty / Studentská Horolezecké průvodce jako aplikace pro chytré telefony
Zlínský kraj
Zuzana Kubíčková / 1. místo Moje dílna
Roman Šafář / 1. místo / Studentská Owl longboards
Petra Tůmová / 2. místo Babedny
Roman Dobusch / 3. místo Projekt TIN
Jihočeský kraj
Jana Šmitmajerová / 1. místo Věci z recy – dárkové, designové a recyklační studio
Janka Tóthová Gregorová / 1. místo / Studentská Webshop s minimalistickou obuví
Jana Dudová / 2. místo Duda wine
Tomáš Vrba / 2. místo / Studentská AgroRest – Technologická revoluce v oblasti prodeje a nákupu čerstvých surovin pro farmáře a stravovací podniky
Luděk Schilling / 3. místo Jihočeské medování
Eliška Vaľová / 3. místo / Studentská Alojka
Jihomoravský kraj
Eva Lípová / 1. místo Bistro Le Social
Vladimír Šandera / 1. místo / Studentská Servis Na Klik
Šárka Sekorová / 2. místo Be Interactive
Veronika Velecká / 2. místo / Studentská SlevoSvatba.cz
Miloš Toman / 3. místo Backstage Books
Michal Příkazský / 3. místo / Studentská Spoteee
Karlovarský kraj
Marie Machová / 3. místo Vtipné poukazy
Kraj Vysočina
Jana Laštovičková Grygarová / 1. místo Hobby špagáty
Veronika Vošická Buráňová / 1. místo / Studentská Internetový portál www.MotorSvet.cz
Petr Smutný / 2. místo Dřevěné výukové a vzdělávací pomůcky
Zbyněk Šafránek / 2. místo / Studentská Webový portál Drevoz.cz
Jakub Benda / 3. místo Čajovna & infoshop Utopia
Veronika Štěpánková / 3. místo / Studentská Centrum pro osoby se zrakovým postižením
Královéhradecký kraj
Zora Kočí / 1. místo Jezdecká školka
Petra Brandejsová / 2. místo Slevový portál LOVUZDARmat.cz
Luboš Hejna / 2. místo / Studentská Nízkonákladová výroba
Liberecký kraj
Pavel Šulc / 1. místo Nejdostupnejsidomy.cz
Martin Jotov / 2. místo Řídím dobře
Iva Jančíková / 3. místo DIFA – Distribuce farmářských produktů konečným zákazníkům
Michal Koutecký / 3. místo / Studentská Suché mytí automobilů
Moravskoslezský kraj
Václav Klapetek / 1. místo Stavebnice ptačích budek pro školy
Jan Vimmer / 1. místo / Studentská Layno Tour – cestovní kancelář pro mladé
Sandra Vítková / 2. místo / Studentská LindaFormatuje.cz
Martina Šebestová / 3. místo Top školky
Jan Bestetti / 3. místo / Studentská Fair Box
Alena Václavíková / Zvláštní cena poroty ALoENA, alternativní centrum nejen pro onkologické pacienty
Olomoucký kraj
Matěj Srovnal / 1. místo Rozvoj začínající firmy TREESERVIS
Jana Vymětalová / 2. místo SmartPub
Pardubický kraj
Drahoslava Horsáková / 1. místo Keramická dílna pro děti a dospělé
Lukáš Částka / 1. místo / Studentská Svět cviků
Jana Hřebíčková / 2. místo Výroba datlových bonbónů a lněných sušenek
Tomáš Hubík / 3. místo ibento
Plzeňský kraj
Miloslav Hering / 1. místo Freedom line
Roman Sterly / 1. místo / Studentská SportCentral
Jana Poncarová / 2. místo EnergetickaPoradna.cz
Petra Kouřimová / 2. místo / Studentská Ňaminky
Šárka Donátová (Škodová) / 3. místo Rubikon – Klub chytrého hraní
Petr Compel / 3. místo / Studentská Studentík
Praha
Lenka Hrubá / 1. místo Zahrada na niti
Vojtěch Beránek / 1. místo / Studentská Kartoons
Radka Prokopová / 2. místo Balkonová zahrada
Libuše Čehylová / 3. místo Šité doplňky – práce pro matky na rodičovské dovolené
Petra Janíčková / Zvláštní cena poroty Pracovní portál pracezeny.cz
Středočeský kraj
Petra Hajská / 1. místo Dots – veselé hračky pro děti
Jana Sýkorová / 2. místo Slánská laktační poradna
Barbora Kadlčíková / 3. místo Vzdělávací divadlo Štokrle
Tomáš Těthal / 3. místo / Studentská Na dlani
Eva Hrubá Tromlerová / Zvláštní cena poroty Kvalitní a zábavná angličtina od batolat po seniory
Ústecký kraj
Pavla Hazuchová Kudrlová / 1. místo DOrTy – neobyčejné hračky
Veronika Roudná / 2. místo PÉXIS – centrum psychosomatické péče
Jana Kopejtková / 3. místo Látkování
Miloslav Randa / 3. místo / Studentská Koltovka
Zlínský kraj
Jakub Křížka / 1. místo Lovci Podnikatelských duchů
Martin Zavadil / 1. místo / Studentská Sleduj divadlo
Zuzana Vičanová / 2. místo Kulinářské centrum Chef Zlín
Michal Bitala / 2. místo / Studentská BIGR LED, aneb sviťte levněji!
Jolana Kandji / 3. místo Výroba textilních potravin a hraček
Anna Slánská / 3. místo / Studentská Dovoz teplých jídel během polední pauzy
Jihočeský kraj
Vojtěch Prokeš / 1. místo Lanový park Máj
Žaneta Lenghardtová / 2. místo Mamas & Papas
Tomáš Kolesár / 3. místo TaskSprinter
Jihomoravský kraj
Elvíra Patáková / 1. místo Generace Brno
Martin Halík / 2. místo Arounded
Jana Tesařová Dlabková / 3. místo Genero
Karlovarský kraj
Vendula Novotná / 1. místo Masážní salón
Pavel Novák / 2. místo Stabilní a přenosná protipovodňová zařízení
Róbert Jurčo / 3. místo Učetnictví online
Kraj Vysočina
Vladimír Steinbauer / 1. místo Vybarvovací edukativní enviro trička Kids4nature
Simona Kopecká / 2. místo Zábavně vzdělávací centrum v přírodě
Lukáš Jeřábek / 3. místo School Expert
Královéhradecký kraj
Daniel Čermák / 1. místo Aerial Filming
Kateřina Smutná / 2. místo A basta!
Dagmar Urbanová / 3. místo (Ne)Výchovné koncerty
Liberecký kraj
Kateřina Šumpíková / 1. místo Káva na klíč
Radmila Tomášková / 2. místo Ustájíme pašíka
Tereza Plášilová / 3. místo Kousektebe.cz
Moravskoslezský kraj
Romana Tvarůžková / 1. místo Novodobá sanitka
Hana Pálková / 2. místo Fotoateliér
Martin Nevrlý / 3. místo Ostravské hudební sessions
Olomoucký kraj
Břetislav Brablec / 1. místo Modrý ráj
David Žižlavský / 2. místo Mateřská škola jazyková a umělecká
Heřman Čadil / 3. místo Braintools on—line osobní a profesní rozvoj
Pardubický kraj
Lukáš Leden / 1. místo Bezlepkoviny.cz
Tomáš Langr / 2. místo Rytíř v Litomyšli
Anna Hebronová / 3. místo Mraveniště
Plzeňský kraj
Blanka Zemanová / 1. místo Veselá razítka
Josef Johánek / 2. místo Farmářský obchod v Domažlicích
Petr Frydrych / 3. místo Výroba košil Joka
Praha
Hana Krejčí / 1. místo Baby Office
Martin Matouš / 2. místo Freestyle Area
Mikuláš Sychra / 3. místo Qoolture
Středočeský kraj
David Dudáš / 1. místo Stavební poradenství
Michal Tasch / 2. místo Ochraň život
Magdalena Hájková / 3. místo Ekologické svačinové kapsy
Ústecký kraj
David Biróczi / 1. místo Czech Homestays
Vendula Peřinová / 2. místo Refurnish
Kateřina Langová Brušáková / 3. místo Lipovka.art
Zlínský kraj
Martina Václavíková / 1. místo Sedím si jako v bavlnce
Tomáš Marcaník / 2. místo Služba na plánování a organizování tras a vyjížděk pro motorkáře
Lenka Sasínová / 3. místo Pohádky od Lenky
Jihočeský kraj
Marie Žvaková / 1. místo Dvojkola.cz
Denisa Trojanová / 2. místo Pomoc koním, pomoc lidem
Jihomoravský kraj
Richard Pál / 1. místo Tři sluníčka – dětské centrum
Bronislav Hamšík / 2. místo Codeborg
Lenka Franková, Ivana Freiková / 3. místo Beautyweb
Karlovarský kraj
Markéta Hamplová Pagáčová / 3. místo Autoškola Beetle
Kraj Vysočina
Jaroslava Peroutková / 1. místo Doučko se Slávkou
Tereza Myšková / 2. místo Naozdobu.cz
Ondřej Vaněk / 3. místo PKV Projekt
Královéhradecký kraj
Milena Matuchová / 1. místo ZabavDite.cz
Libor Erlebach / 2. místo Dovoz léků a přípravků až domů zdarma
Věra Kosinová / 3. místo Sociální integrace aneb profesní prostupnost v Danetě
Liberecký kraj
Štěpán Malý / 1. místo Restart Skateboards
Darina Bitmanová / 2. místo Nanozicky.cz
Petr Mojžíš / 3. místo Datový sklad
Moravskoslezský kraj
Monika Holíčková / 1. místo Trička s autorskou grafikou
Petr Semerád / 2. místo Almicra – LED osvětlení
Olomoucký kraj
Pavel Samojlovič / 1. místo Rodinná včelí farma
Tomáš Pospíšil / 2. místo Elector.cz
Vanda Bubenová / 3. místo Pilates pro celou rodinu
Pardubický kraj
Petra Votavová / 1. místo Rodinné centrum Skříteček
Jakub Ženka / 2. místo Zeleznehory.net
Petr Blažek / 3. místo Vývoj a výroba českého Landkite boardu
Plzeňský kraj
Liběna Kobuyambi Yeka / 1. místo Dětský klub
Veronika Kočí / 2. místo Projekt Šumava Booking.eu
Tomáš Macek / 3. místo Grafické studio ToTeM
Praha
Lenka Holubcová / 1. místo Bezbariérové on—line vzdělávání
Aleš Pitín / 2. místo Easy Magazine
Eva Brožová / 3. místo Mandl a prádelna společnosti DUHA
Středočeský kraj
Barbora Novotná / 1. místo B—English
Lucie Kazdová / 2. místo Cukrárna ve Zdibech
Roman Klema / 3. místo Podpora dětí s handicapem ve Středočeském kraji
Ústecký kraj
Jaroslava Dobroucká / 1. místo Angličtina pro děti
Kamila Jahodová / 2. místo Dětské závodní dresy
Vendula Janková / 3. místo DANU – mýdlárna a bylinářství
Zlínský kraj
Hana Toncrová / 1. místo Be Creativ
Tomáš Vořechovský / 2. místo Taneční obchůdek
Anna Chytilová / 3. místo Studentská ambulance