Přihlaste se na stránky

Vyplňte prosím všechny údaje!

Přihlašovací údaje jsou neplatné!

Zapomněli jste heslo?

Zapomněli jste své heslo?

Zadejte svůj registrovaný e-mail, zašleme vám na něj odkaz, přes který si heslo jednoduše změníte.

Vyplňte prosím všechny údaje!

Chyba při zpracování požadavku,
zkuste to prosím později znovu!

Opravdu si přejete zrušit registraci?

Zrušením registrace končí vaše účast v soutěži a veškeré vaše osobní údaje budou odstraněny.

Tiskové zprávy

Sedmý ročník T-Mobile Rozjezdů zná své absolutní vítěze

16. 6. 2017

Sedmý ročník soutěže začínajících podnikatelů T-Mobile Rozjezdy zná své absolutní vítěze. Porotu nejvíc oslovila Dagmar Dušková z Červené Lhoty s projektem Dančiny Dobroty, u veřejnosti zabodoval Petr Šmíd ze Šaratic s výrobou kuchyňských prkének HoblHome. Veřejnost odeslala rekordních 14 749 hlasů, vítěz jich získal 2 098.


 • Cenu poroty získala Dagmar Dušková a její rodinná sýrárna Dančiny Dobroty
 • U veřejnosti nejvíce zabodoval Petr Šmíd s výrobou dřevěných prkének s názvem HoblHome

Cenu poroty v celkové výši 481 623 Kč získala maminka tří dětí a bývalá elektrotechnička Dagmar Dušková z Vysočiny s projektem Dančiny Dobroty. Její rodinná sýrárna nabízí řadu mléčných výrobků; mezi nejoblíbenější patří korbáčky, tvarohové dezerty a zrající sýry. Zdravé a kvalitní domácí produkty bez chemických látek, konzervantů a barviv vyrábí tradičními postupy. „Porota ocenila poctivost i elán, s nimiž paní Dušková přistupuje ke svému podnikání, ale i to, jak neustále pracuje na dalším rozvoji,“ říká Eva Karasová, manažerka firemní odpovědnosti T-Mobile, a dodává: „Takový přístup je nejlepším předpokladem pro životaschopnost podnikání.“    

Stejně jako každý rok mohla o vítězi T-Mobile Rozjezdů rozhodnout také veřejnost, a to v on-line hlasování, do něhož byli zařazeni regionální vítězové na 1. – 3. místě. O úspěchu v anketě rozhoduje především schopnost finalistů bojovat o hlasy promyšlenou kampaní i jejich aktivita na sociálních sítích. Finalisté si letos mezi sebe rozdělili 14 749 hlasů, přičemž vítěz jich získal 2 098. 

Výhercem ceny veřejnosti v celkové hodnotě 254 623 Kč se stal Petr Šmíd s projektem HoblHome z jihomoravských Šaratic, který vyrábí originální kuchyňská prkénka. Ta mohou být krásným dárkem pro šéfkuchaře, food bloggery, ale i pro rodiče nebo přátele. Každé prkénko je originální, ručně s láskou vyrobené a ošetřené přírodním olejem.

Cena poroty v hodnotě 481 623 Kč zahrnuje 200 tisíc korun v hotovosti od T-Mobile, návrh a realizaci reklamní kampaně od agentury MADE BY VACULIK a Agentury Najisto, podnikatelské konto Maxi na 10 let zdarma od České spořitelny, tablet do Samsungu a konzultace od investora Martina Kormana. 

Cena veřejnosti 254 623 Kč zahrnuje finanční výhru ve výši 150 000 Kč v hotovosti a podnikatelské konto Maxi na 10 let zdarma od České spořitelny, služby od T-Mobile a Agentury Najisto a tablet Samsung. 

V letošním, sedmém ročníku T-Mobile Rozjezdů, soutěžilo rekordních 443 nápadů, devíti bezplatných regionálních seminářů se pak zúčastnilo 550 zájemců o podnikání. 

Čtvrtina přihlášených projektů vznikla v Praze a více než polovina (konkrétně 233) přihlášených podnikatelů spadá do věkové kategorie 25–34 let. Prosazuje se ale také nejmladší generace, konkrétně v rozmezí 18–24 let bylo podáno 77 přihlášek. Zdaleka nejobsazenějším oborem je gastronomie – výroba a prodej potravin, kavárny či restaurace. Muži i ženy jsou mezi soutěžícími zastoupeni zhruba napůl. 

„Je skvělé, že i po sedmi letech trvání Rozjezdů množství lidí, kteří mají odvahu začít podnikat na vlastní triko, neklesá, ba naopak. Naši porotci zdůrazňují, že kvalita přihlášených projektů je stále vyšší,“ uzavírá Eva Karasová a dodává: „Letošní Rozjezdy sice končí, ale další ročník startuje už za pár měsíců, v lednu 2018. Tak se připravte!“

Vítězem Rozjezdů v kraji Vysočina Dančiny Dobroty

15. 5. 2017

Vysočinu zastupuje 10 projektů, stejně jako loni. Mezi autory se sedmi projekty mírně převažují muži. Soutěž hledá nejen neotřelé nápady, ale zároveň potenciál na úspěšnou realizaci podnikatelského záměru. V průběhu regionálního kola, které proběhlo 12. května ve VIDA! science centru v Brně, zaujala porotu nejvíce rodinná sýrárna paní Dagmar Duškové, která se zaměřuje výhradně na výrobu domácích sýrů a mléčných výrobků. Na druhém místě se umístil Jakub Trödler s výrobou dřevěných reproduktorů a powerbank s názvem Boem, třetí místo obsadila Lucie Mannová s projektem Z neznáma. Jde o naučnou personalizovanou knihu pro děti.


 • Vítězný projekt od Dagmar Duškové je založen na domácí výrobě mléčných produktů bez přidání jakékoliv chemie
 • Na 2. místě Jakub Trödler s projektem s názvem Boem, 3. místo projekt získala Lucie Mannová s projektem Z neznáma - kniha, která rozvíjí dětskou fantazii a poznání
 • Regionální vítěz postupuje do celostátního kola, ve hře je Cena poroty ve výši cca 600 000 Kč
 • Do on-line hlasování veřejnosti budou zařazeni regionální vítězové z 1., 2. a 3. místa

„Z mladých podnikatelů z Vysočiny doslova vyzařuje pozitivní energie a zapálení pro věc. Svou podnikatelskou činnost zaměřují do regionu, ve kterém působí,“ říká Markéta Madmar, předsedkyně poroty z T-Mobile. Lenka Kališová, senior expertka pro firemní zákazníky T-Mobile k tomu dodává: „Příjemným překvapení byla vysoká úroveň všech prezentovaných projektů zejména z pohledu podnikatelského záměru, všichni mají naději na úspěch.

Díky T-Mobile Rozjezdům se v minulosti na vlastní nohy postavili úspěšní regionální podnikatelé jako například Romana Dohnalová (Vymazlená kavárna, Havlíčkův Brod), Jana Laštovičková Grygarová (České hobby špagáty, Velká Losenice) nebo Linda Navrátilová (průvodce Třebíčí Czech Jewish Experience). Projektem během šesti let prošlo 2 500 přihlášených projektů, z nichž vzešlo 342 vítězů. Celkem získali podporu v hodnotě téměř 33 milionů korun.

Do sedmého ročníku projektu T-Mobile Rozjezdy začínající podnikatelé přihlásili rekordních 443 nápadů. Pro vítěze jsou připraveny ceny ve výši přes 3 milióny korun. Regionální výherce může získat podporu za více než 100 000 korun, kromě peněz do začátku také služby, které start podnikání značně usnadní. Celostátní vítěz vyhrává Cenu poroty – finanční odměna, balíček služeb a poradenství pro rozjezd podnikání spolu s regionálním vítězstvím tak dohromady dosahují zhruba 600 000 korun. Na vítěze veřejnosti, o němž rozhodne on-line hlasování, čeká také výrazná pomoc do začátku podnikání.

Více o vítězných projektech:

1. místo

Dančiny Dobroty - rodinná sýrárna, Dagmar Dušková https://www.facebook.com/dancinydobroty.cz/?fref=ts

2. místo

Boem, Jakub Trödler

3. místo

Z neznáma, Lucie Mannová https://www.facebook.com/zneznama/

T-Mobile Rozjezdy

T-Mobile Rozjezdy jsou programem na podporu začínajících podnikatelů. Nabízejí bezplatné regionální semináře v oblastech týkajících se začátku podnikání, druhou částí projektu je soutěž o nejlepší realizaci podnikatelského nápadu. Během ledna až března se mohou ti, kteří ještě nepodnikají, nebo jsou k podnikání registrováni méně než 12 měsíců, přihlásit do soutěže na www.rozjezdy.cz. V každém kraji mohou vyhrát tři vítězové, kteří získají finanční odměnu, podporu expertů na různé aspekty podnikání, balíčky telekomunikačních a bankovních služeb a věcné ceny, které pomohou s rozjezdem podnikání. Na hlavního, celostátního, vítěze ceny poroty pak čekají ceny za zhruba 600 tisíc korun. Kromě toho může veřejnost rozhodnout o vítězi ceny veřejnosti prostřednictvím on-line hlasování. Bezplatné regionální semináře se konají v dubnu a květnu.

Letos se koná již sedmý ročník T-Mobile Rozjezdů. Jeho hlavním partnerem je Česká spořitelna a partnery Agentura Najisto a Samsung. Odbornými partnery jsou Lovebrand, MADE BY VACULIK a Proboston a regionálními BEA campus Olomouc, Dům Techniky Pardubice, Fakulta sociálně ekonomická UJEP, Inovační centrum Ústeckého kraje, Jihočeský vědeckotechnický park, Kulturní centrum Cooltour, Moravská vysoká škola Olomouc;  Regionální hospodářská komora Plzeňského kraje a VIDA! science centrum.

Vítězem Rozjezdů v Jihomoravském kraji HoblHome

15. 5. 2017

Jihomoravský kraj zastupuje 55 projektů. Mezi autory s 28 projekty mírně převažují ženy a za většinou (31 projektů) stojí lidé ve věku 25-34 let. Soutěž hledá nejen neotřelé nápady, ale zároveň potenciál na úspěšnou realizaci podnikatelského záměru. V průběhu regionálního kola, které proběhlo 12. května ve VIDA! science centru v Brně, zaujal porotu nejvíce projekt výroby dřevěných prkének s názvem Hoblhome od Petra Šmída. Na druhém místě se umístila Zuzana Filipová s projektem Nangu - chocolate. Třetí místo získal Lukáš Maršálek s projektem Ekopa, který přichází s multifunkčním ekologickým obalem, který se zároveň může stát dětskou hračkou.


 • Vítězný projekt od Petra Šmída přináší kvalitní ručně vyrobená dřevěná prkénka
 • Na 2. místě Zuzana Filipová s projektem Nangu - chocolate, 3. místo získal Lukáš Maršálek s projektem Ekopa
 • Regionální vítěz postupuje do celostátního kola, ve hře je Cena poroty ve výši cca 600 000 Kč
 • Do on-line hlasování veřejnosti budou zařazeni regionální vítězové z 1., 2. a 3. místa

„Zaznamenali jsme velkou rozhodnost a odhodlání mladých podnikatelů z Jihomoravského kraje. Ocenili jsme, jak sofistikovaně měli promyšlené distribuční kanály“ říká Markéta Madmar, předsedkyně poroty z T-Mobile. Vojtěch Lhota, key account manažer ze společnosti Samsung k tomu dodává: „Projekty byly připravené na vysoké úrovni, bylo opravdu obtížné se rozhodnout pro vítězný projekt.“

Díky T-Mobile Rozjezdům se v minulosti na vlastní nohy postavili úspěšní jihomoravští podnikatelé jako například Martin Horský (systém pro lékařské ordinace EVIPA, Brno), Michal Příkazský (videa pro fitness běžecké pásy Spoteee, Brno) a Hana Severová (brněnská kavárna Piknik Box). Projektem během šesti let prošlo 2 500 přihlášených projektů, z nichž vzešlo 342 vítězů. Celkem získali podporu v hodnotě téměř 33 milionů korun.

Do sedmého ročníku projektu T-Mobile Rozjezdy začínající podnikatelé přihlásili rekordních 443 nápadů. Pro vítěze jsou připraveny ceny ve výši přes 3 milióny korun. Regionální výherce může získat podporu za více než 100 000 korun, kromě peněz do začátku také služby, které start podnikání značně usnadní. Celostátní vítěz vyhrává Cenu poroty – finanční odměna, balíček služeb a poradenství pro rozjezd podnikání spolu s regionálním vítězstvím tak dohromady dosahují zhruba 600 000 korun. Na vítěze veřejnosti, o němž rozhodne on-line hlasování, čeká také výrazná pomoc do začátku podnikání.

Více o vítězných projektech:

1. místo

HoblHome, Petr Šmíd https://www.facebook.com/hoblhome/

2. místo

Nangu – chocolate, Zuzana Filipová, http://www.nangu.cz/

3. místo

Ekopa: z obalů se stanou kreativní hračky, Lukáš Maršálek http://www.ekopa.cz/

T-Mobile Rozjezdy

T-Mobile Rozjezdy jsou programem na podporu začínajících podnikatelů. Nabízejí bezplatné regionální semináře v oblastech týkajících se začátku podnikání, druhou částí projektu je soutěž o nejlepší realizaci podnikatelského nápadu. Během ledna až března se mohou ti, kteří ještě nepodnikají, nebo jsou k podnikání registrováni méně než 12 měsíců, přihlásit do soutěže na www.rozjezdy.cz. V každém kraji mohou vyhrát tři vítězové, kteří získají finanční odměnu, podporu expertů na různé aspekty podnikání, balíčky telekomunikačních a bankovních služeb a věcné ceny, které pomohou s rozjezdem podnikání. Na hlavního, celostátního, vítěze ceny poroty pak čekají ceny za zhruba 600 tisíc korun. Kromě toho může veřejnost rozhodnout o vítězi ceny veřejnosti prostřednictvím on-line hlasování. Bezplatné regionální semináře se konají v dubnu a květnu.

Letos se koná již sedmý ročník T-Mobile Rozjezdů. Jeho hlavním partnerem je Česká spořitelna a partnery Agentura Najisto a Samsung. Odbornými partnery jsou Lovebrand, MADE BY VACULIK a Proboston a regionálními BEA campus Olomouc, Dům Techniky Pardubice, Fakulta sociálně ekonomická UJEP, Inovační centrum Ústeckého kraje, Jihočeský vědeckotechnický park, Kulturní centrum Cooltour, Moravská vysoká škola Olomouc;  Regionální hospodářská komora Plzeňského kraje a VIDA! science centrum.

Vítězem Rozjezdů v Olomouckém kraji se stal Kreativní slovník

12. 5. 2017

Olomoucký kraj letos v soutěži T-Mobile Rozjezdy zastupovalo 31 projektů, o 55 procent více než loni. Autorkami 16 z nich byly ženy. Během regionálního kola, které proběhlo 11. května v BEA campusu Olomouc, porotu nejvíce zaujal Tomáš Bednář s projektem Kreativní slovník umožňujícím kontextovou výuku angličtiny pomocí slovních map. Druhé místo obsadil Jan Doležel se změkčovačem úchopu při tréninku v posilovně Crusher, třetí pak Pavla Heřmánková a její Bezcukrovinky, zdravé domácí sladkosti bez přidaného cukru.


 • Zvítězila kreativní výuka angličtiny pomocí slovních map
 • Na 2. místě Crusher, změkčovač úchopu při manipulaci s činkou 
 • Regionální vítěz postupuje do celostátního kola, ve hře je Cena poroty ve výši cca 600 000 Kč
 • Do on-line hlasování veřejnosti budou zařazeni regionální vítězové z 1.–3. místa

„Velmi mě potěšil nárůst počtu projektů o více než polovinu za současného zachování jejich vysoké úrovně,“ říká Markéta Madmar, předsedkyně poroty z T-Mobile. „Držím všem zúčastněným palce, aby se jim podařilo přeměnit jejich zajímavé nápady v úspěšný byznys,“ dodává další členka poroty Andrea Šlachtová z České Spořitelny.

Díky T-Mobile Rozjezdům se v minulosti na vlastní nohy postavili úspěšní moravští podnikatelé jako například Lukáš Drlík s Veronikou Pejšovou (Levandulová kavárna a biofarma, Zábřeh na Moravě), Jan Čížek (Vinylovehodiny.cz, Olomouc) nebo Michaela Vaněčková (přírodní kosmetika Caltha, Olomouc). 

Do sedmého ročníku projektu T-Mobile Rozjezdy začínající podnikatelé přihlásili rekordních 443 nápadů. Pro vítěze jsou připraveny ceny ve výši přes 3 milióny korun. Regionální výherce může získat podporu za více než 100 000 korun, kromě peněz do začátku také služby, které start podnikání značně usnadní. Celostátní vítěz vyhrává Cenu poroty – finanční odměna, balíček služeb a poradenství pro rozjezd podnikání spolu s regionálním vítězstvím tak dohromady dosahují zhruba 600 000 korun. Na vítěze veřejnosti, o němž rozhodne on-line hlasování, čeká také výrazná pomoc do začátku podnikání.

Více o vítězných projektech:

1. místo

Tomáš Bednář, Kreativní slovník: kontextová výuka angličtiny pomocí slovních map. www.facebook.com/kreativnislovnik/

2. místo

Jan Doležel, Crusher: zpevňovač a změkčovač úchopu při manipulaci s činkou.  

3. místo

Pavla Heřmánková, Bezcukrovinky: zdravé domácí sladkosti z kvalitních surovin bez přidaného cukru. www.facebook.com/Bezcukrovinky/

T-Mobile Rozjezdy

T-Mobile Rozjezdy jsou programem na podporu začínajících podnikatelů. Nabízejí bezplatné regionální semináře v oblastech týkajících se začátku podnikání, druhou částí projektu je soutěž o nejlepší realizaci podnikatelského nápadu. Během ledna až března se mohou ti, kteří ještě nepodnikají, nebo jsou k podnikání registrováni méně než 12 měsíců, přihlásit do soutěže na www.rozjezdy.cz. V každém kraji mohou vyhrát tři vítězové, kteří získají finanční odměnu, podporu expertů na různé aspekty podnikání, balíčky telekomunikačních a bankovních služeb a věcné ceny, které pomohou s rozjezdem podnikání. Na hlavního, celostátního, vítěze ceny poroty pak čekají ceny za zhruba 600 tisíc korun. Kromě toho může veřejnost rozhodnout o vítězi ceny veřejnosti prostřednictvím on-line hlasování. Bezplatné regionální semináře se konají v dubnu a květnu.

Letos se koná již sedmý ročník T-Mobile Rozjezdů. Jeho hlavním partnerem je Česká spořitelna a partnery Agentura Najisto a Samsung. Odbornými partnery jsou Lovebrand, MADE BY VACULIK a Proboston a regionálními BEA campus Olomouc, Dům Techniky Pardubice, Fakulta sociálně ekonomická UJEP, Inovační centrum Ústeckého kraje, Jihočeský vědeckotechnický park, Kulturní centrum Cooltour, Moravská vysoká škola Olomouc;  Regionální hospodářská komora Plzeňského kraje a VIDA! science centrum.

Vítězem Rozjezdů ve Zlínském kraji se stala sodová voda Baťovka

12. 5. 2017

Zlínský kraj letos v soutěži T-Mobile Rozjezdy zastupovalo 14 projektů, o tři méně než vloni. Mezi autory s osmi projekty mírně převažovali muži. Během regionálního kola, které proběhlo 11. května v BEA campusu Olomouc, porotu nejvíce zaujal Robert Hájek s projektem Tradiční sodová voda z Rybáren – Baťovka 1897. Druhé místo obsadil Josef Černoch a jeho centrum zdravého pohybu Benefit, třetí pak David Bambušek s online tržištěm ovoce a zeleniny FruitRadar.


 • Vítězný projekt přináší sodovou vodu navazující na tradici rodiny Baťů 
 • Na 2. místě Benefit, centrum zdravého pohybu v Uherském Hradišti 
 • Regionální vítěz postupuje do celostátního kola, ve hře je Cena poroty ve výši cca 600 000 Kč
 • Do on-line hlasování veřejnosti budou zařazeni regionální vítězové z 1.–3. místa

„Společným jmenovatelem přihlášených projektů byl návrat k tradičním hodnotám a environmentální zodpovědnost,“ říká Markéta Madmar, předsedkyně poroty z T-Mobile. „Výběr nebyl snadný, o vítězi jsme velmi bouřlivě diskutovali,“ dodává další členka poroty Andrea Šlachtová z České Spořitelny.

Díky T-Mobile Rozjezdům se v minulosti na vlastní nohy postavili úspěšní zlínští podnikatelé jako například Václav Staněk (obuv Vasky, Zlín), Zuzana Kubíčková (kavárna Moje dílna, Zlín) nebo Martina Václavíková (oděvy pro vozíčkáře Adaptia, Tlumačov).  

Do sedmého ročníku projektu T-Mobile Rozjezdy začínající podnikatelé přihlásili rekordních 443 nápadů. Pro vítěze jsou připraveny ceny ve výši přes 3 milióny korun. Regionální výherce může získat podporu za více než 100 000 korun, kromě peněz do začátku také služby, které start podnikání značně usnadní. Celostátní vítěz vyhrává Cenu poroty – finanční odměna, balíček služeb a poradenství pro rozjezd podnikání spolu s regionálním vítězstvím tak dohromady dosahují zhruba 600 000 korun. Na vítěze veřejnosti, o němž rozhodne on-line hlasování, čeká také výrazná pomoc do začátku podnikání.

Více o vítězných projektech:

1. místo

Robert Hájek, Tradiční sodová voda z Rybáren – Baťovka 1897: sodová voda navazující na tradiční výrobu sodové vody rodiny Baťů. 

2. místo

Josef Černoch, Benefit, centrum zdravého pohybu v Uherském Hradišti. www.benefit-uh.cz

3. místo

David Bambušek, FruitRadar: online tržiště ovoce a zeleniny. www.fruitradar.cz

T-Mobile Rozjezdy

T-Mobile Rozjezdy jsou programem na podporu začínajících podnikatelů. Nabízejí bezplatné regionální semináře v oblastech týkajících se začátku podnikání, druhou částí projektu je soutěž o nejlepší realizaci podnikatelského nápadu. Během ledna až března se mohou ti, kteří ještě nepodnikají, nebo jsou k podnikání registrováni méně než 12 měsíců, přihlásit do soutěže na www.rozjezdy.cz. V každém kraji mohou vyhrát tři vítězové, kteří získají finanční odměnu, podporu expertů na různé aspekty podnikání, balíčky telekomunikačních a bankovních služeb a věcné ceny, které pomohou s rozjezdem podnikání. Na hlavního, celostátního, vítěze ceny poroty pak čekají ceny za zhruba 600 tisíc korun. Kromě toho může veřejnost rozhodnout o vítězi ceny veřejnosti prostřednictvím on-line hlasování. Bezplatné regionální semináře se konají v dubnu a květnu.

Letos se koná již sedmý ročník T-Mobile Rozjezdů. Jeho hlavním partnerem je Česká spořitelna a partnery Agentura Najisto a Samsung. Odbornými partnery jsou Lovebrand, MADE BY VACULIK a Proboston a regionálními BEA campus Olomouc, Dům Techniky Pardubice, Fakulta sociálně ekonomická UJEP, Inovační centrum Ústeckého kraje, Jihočeský vědeckotechnický park, Kulturní centrum Cooltour, Moravská vysoká škola Olomouc;  Regionální hospodářská komora Plzeňského kraje a VIDA! science centrum.

Vítězem Rozjezdů v Moravskoslezském kraji se staly Hry na chodník

11. 5. 2017

Moravskoslezský kraj letos v soutěži T-Mobile Rozjezdy zastupovalo 38 projektů, o pětinu více než vloni. Mezi autory s 21 přihláškami mírně převažovali muži. Během regionálního kola, které proběhlo 10. května v kulturním centru Cooltour v Ostravě, porotu nejvíce zaujala Tereza Vašnovská s projektem Hry na chodník, který mění nevyužívané betonové plochy v dětská hřiště pomocí namalovaných her. Druhé místo obsadila Petra Krhutová s originálním stanem pro cyklisty Tike, třetí pak Pavel Karch a jeho delikatesy ze šněčího masa pod značkou Karch Snail Farm.


 • Vítězný projekt mění nevyužívané betonové plochy na dětská hřiště 
 • Na 2. místě originální stan pro cyklisty Tike umožňující zároveň zabezpečení kol 
 • Regionální vítěz postupuje do celostátního kola, ve hře je Cena poroty ve výši cca 600 000 Kč
 • Do on-line hlasování veřejnosti budou zařazeni regionální vítězové z 1.–3. místa

„Projekty byly velice kvalitní a našly mezeru na trhu – většina ze soutěžících již navíc svůj byznys rozjela, nebo se nachází ve finální fázi přípravy,“ říká Markéta Madmar, předsedkyně poroty z T-Mobile. „Vítězný projekt nás nadchl kombinací výborného nápadu a sociální prospěšnosti, neboť umožňuje dětem smysluplně trávit volný čas s využitím volných betonových ploch ve městech,“ dodává další členka poroty Barbora Vaňková z České spořitelny.

Díky T-Mobile Rozjezdům se v minulosti na vlastní nohy postavili úspěšní severomoravští podnikatelé jako například Romana Tvarůžková (Novodobá sanitka, Ostrava), Jan Roháč (Ironing Ladies, Ostrava) nebo Daniel Škubal (raw šťávy Black Kale, Hněvošice). 

Do sedmého ročníku projektu T-Mobile Rozjezdy začínající podnikatelé přihlásili rekordních 443 nápadů. Pro vítěze jsou připraveny ceny ve výši přes 3 milióny korun. Regionální výherce může získat podporu za více než 100 000 korun, kromě peněz do začátku také služby, které start podnikání značně usnadní. Celostátní vítěz vyhrává Cenu poroty – finanční odměna, balíček služeb a poradenství pro rozjezd podnikání spolu s regionálním vítězstvím tak dohromady dosahují zhruba 600 000 korun. Na vítěze veřejnosti, o němž rozhodne on-line hlasování, čeká také výrazná pomoc do začátku podnikání.

Více o vítězných projektech:

1. místo

Tereza Vašnovská, Hry na chodník: dětské hry malované na nevyužité betonové plochy ve městech. hrynachodnik.cz

2. místo

Petra Krhutová, Tike: originální stan pro cyklisty umožňující zároveň zabezpečení kol. www.tike.cz

3. místo

Pavel Karch, Karch Snail Farm: delikatesy ze šněčího masa z vlastní farmy. www.karchsnailfarm.eu

T-Mobile Rozjezdy

T-Mobile Rozjezdy jsou programem na podporu začínajících podnikatelů. Nabízejí bezplatné regionální semináře v oblastech týkajících se začátku podnikání, druhou částí projektu je soutěž o nejlepší realizaci podnikatelského nápadu. Během ledna až března se mohou ti, kteří ještě nepodnikají, nebo jsou k podnikání registrováni méně než 12 měsíců, přihlásit do soutěže na www.rozjezdy.cz. V každém kraji mohou vyhrát tři vítězové, kteří získají finanční odměnu, podporu expertů na různé aspekty podnikání, balíčky telekomunikačních a bankovních služeb a věcné ceny, které pomohou s rozjezdem podnikání. Na hlavního, celostátního, vítěze ceny poroty pak čekají ceny za zhruba 600 tisíc korun. Kromě toho může veřejnost rozhodnout o vítězi ceny veřejnosti prostřednictvím on-line hlasování. Bezplatné regionální semináře se konají v dubnu a květnu.

Letos se koná již sedmý ročník T-Mobile Rozjezdů. Jeho hlavním partnerem je Česká spořitelna a partnery Agentura Najisto a Samsung. Odbornými partnery jsou Lovebrand, MADE BY VACULIK a Proboston a regionálními BEA campus Olomouc, Dům Techniky Pardubice, Fakulta sociálně ekonomická UJEP, Inovační centrum Ústeckého kraje, Jihočeský vědeckotechnický park, Kulturní centrum Cooltour, Moravská vysoká škola Olomouc;  Regionální hospodářská komora Plzeňského kraje a VIDA! science centrum.

Vítězem Rozjezdů v Pardubickém kraji Rybářský portál

9. 5. 2017

Pardubický kraj zastupuje 19 projektů. Autorkami 11 z nich jsou ženy, za většinou, desítkou, projektů stojí lidé ve věku 25-34 let. Soutěž hledá nejen neotřelé nápady, ale zároveň potenciál na úspěšnou realizaci podnikatelského záměru. V průběhu regionálního kola, které proběhlo 5. května v Domě techniky Pardubice, zaujala porotu nejvíce rybářská aplikace s názvem Rybářský portál od Josefa Drobílka. Na druhém místě se umístil Matěj Machač se Sítí mobilních kaváren Doppie Coffee, třetí místo obsadila Jana Novotná s projektem Výroba a prodej zmrzliny, čokoládových pralinek a cukrářských výrobků.


 • Vítězný projekt od Josefa Drobílka je postaven na poskytování informací českým rybářům
 • Na 2. místě Matěj Machač s projektem Doppie Coffee, 3. místo Výroba a prodej zmrzliny, čokoládových pralinek a cukrářských výrobků
 • Regionální vítěz postupuje do celostátního kola, ve hře je Cena poroty ve výši cca 600 000 Kč
 • Do on-line hlasování veřejnosti budou zařazeni regionální vítězové z 1., 2. a 3. místa

„Všechny projekty byly opravdu velmi zajímavé, postavené na kvalitních surovinách a z různých oborů, proto bylo obtížné rozhodnout se,“ říká Markéta Madmar, předsedkyně poroty z T-Mobile. Martin Korman, podnikatel a investor k tomu dodává: „Příjemným zpestřením byl fakt, že se v tomto kraji objevili mladí podnikatelé, kteří chtějí působit nejen regionálně, ale mají i celorepublikový přesah.“

Díky T-Mobile Rozjezdům se v minulosti na vlastní nohy postavili úspěšní východočeští podnikatelé jako například Andrea Dostálová (České Ghíčko, Vysoké Mýto), Helena Bilerová (sirupy Bilerbin, Lanškroun) nebo Eva Urbanová (České bedýnky, Pardubice). Projektem během šesti let prošlo 2 500 přihlášených projektů, z nichž vzešlo 342 vítězů. Celkem získali podporu v hodnotě téměř 33 milionů korun.

Do sedmého ročníku projektu T-Mobile Rozjezdy začínající podnikatelé přihlásili rekordních 443 nápadů. Pro vítěze jsou připraveny ceny ve výši přes 3 milióny korun. Regionální výherce může získat podporu za více než 100 000 korun, kromě peněz do začátku také služby, které start podnikání značně usnadní. Celostátní vítěz vyhrává Cenu poroty – finanční odměna, balíček služeb a poradenství pro rozjezd podnikání spolu s regionálním vítězstvím tak dohromady dosahují zhruba 600 000 korun. Na vítěze veřejnosti, o němž rozhodne on-line hlasování, čeká také výrazná pomoc do začátku podnikání.

Více o vítězných projektech:

1. místo

Rybářský portál, Josef Drobílek

2. místo

Síť mobilních kaváren Doppie Coffee, Matěj Machač, https://www.facebook.com/DoppieCoffee/

3. místo

Výroba a prodej zmrzliny, čokoládových pralinek a cukrářských výrobků, Jana Novotná https://www.facebook.com/soulkitchen.jananovotna/

T-Mobile Rozjezdy

T-Mobile Rozjezdy jsou programem na podporu začínajících podnikatelů. Nabízejí bezplatné regionální semináře v oblastech týkajících se začátku podnikání, druhou částí projektu je soutěž o nejlepší realizaci podnikatelského nápadu. Během ledna až března se mohou ti, kteří ještě nepodnikají, nebo jsou k podnikání registrováni méně než 12 měsíců, přihlásit do soutěže na www.rozjezdy.cz. V každém kraji mohou vyhrát tři vítězové, kteří získají finanční odměnu, podporu expertů na různé aspekty podnikání, balíčky telekomunikačních a bankovních služeb a věcné ceny, které pomohou s rozjezdem podnikání. Na hlavního, celostátního, vítěze ceny poroty pak čekají ceny za zhruba 600 tisíc korun. Kromě toho může veřejnost rozhodnout o vítězi ceny veřejnosti prostřednictvím on-line hlasování. Bezplatné regionální semináře se konají v dubnu a květnu.

Letos se koná již sedmý ročník T-Mobile Rozjezdů. Jeho hlavním partnerem je Česká spořitelna a partnery Agentura Najisto a Samsung. Odbornými partnery jsou Lovebrand, MADE BY VACULIK a Proboston a regionálními BEA campus Olomouc, Dům Techniky Pardubice, Fakulta sociálně ekonomická UJEP, Inovační centrum Ústeckého kraje, Jihočeský vědeckotechnický park, Kulturní centrum Cooltour, Moravská vysoká škola Olomouc;  Regionální hospodářská komora Plzeňského kraje a VIDA! science centrum.

Vítězem Rozjezdů v Královéhradeckém kraji Parametr studio

9. 5. 2017

Královéhradecký kraj letos zastupuje 13 projektů. Autorkami šesti z nich jsou ženy. Za většinou, přesně devíti projekty, stojí lidé ve věku 25-34 let. Soutěž hledá nejen neotřelé nápady, ale zároveň potenciál na úspěšnou realizaci podnikatelského záměru. V průběhu regionálního kola, které proběhlo 5. května v Domě techniky Pardubice, zaujal porotu nejvíce originální designový nábytek s názvem Parametr studio od Jiřího Šmejkala. Na druhém místě se umístila Petra Stránská 
s řepným přírodním sladidlem sirob z Minicukrovaru Mžany. Třetí místo nebylo uděleno.


 • Vítězný projekt od Jiřího Šmejkala v oboru designu je postaven na takzvaném parametrickém navrhování nábytku
 • Na 2. místě Petra Stránská s projektem Minicukrovar Mžany, 3. místo nebylo uděleno
 • Regionální vítěz postupuje do celostátního kola, ve hře je Cena poroty ve výši cca 600 000 Kč
 • Do on-line hlasování veřejnosti budou zařazeni regionální vítězové z 1. a 2. místa

„Zaznamenali jsme v mnoha projektech návrat k řemeslné výrobě, kterou ale podnikatelé nově propojují s moderními technologiemi“ říká Markéta Madmar, předsedkyně poroty z T-Mobile. Daniel Mikeš, regionální manažer poradců pro podnikatele z České spořitelny k tomu dodává: „Je příjemné, že většina účastníků byli mladí podnikatelé, většinou absolventi, kteří mají odvahu a dobré nápady.“

Díky T-Mobile Rozjezdům se v minulosti na vlastní nohy postavili úspěšní východočeští podnikatelé jako například Radka Luňáková (Makronky Malý Princ, Černilov), Marek Fanderlik (Matika pro spolužáky, Hradec Králové) nebo Lucie Balarinová (kurzy První pomoc ŽIVĚ, Hradec Králové). Projektem během šesti let prošlo 2 500 přihlášených projektů, z nichž vzešlo 342 vítězů. Celkem získali podporu v hodnotě téměř 33 milionů korun.

Do sedmého ročníku projektu T-Mobile Rozjezdy začínající podnikatelé přihlásili rekordních 443 nápadů. Pro vítěze jsou připraveny ceny ve výši přes 3 milióny korun. Regionální výherce může získat podporu za více než 100 000 korun, kromě peněz do začátku také služby, které start podnikání značně usnadní. Celostátní vítěz vyhrává Cenu poroty – finanční odměna, balíček služeb a poradenství pro rozjezd podnikání spolu s regionálním vítězstvím tak dohromady dosahují zhruba 600 000 korun. Na vítěze veřejnosti, o němž rozhodne on-line hlasování, čeká také výrazná pomoc do začátku podnikání.

    Více o vítězných projektech:

    1. místo

Parametr studio, Jiří Šmejkal https://www.parametrstudio.cz/

    2. místo

Minicukrovar Mžany, Petra Stránská http://www.minicukrovar.cz/

    3. místo

    Nebylo uděleno

T-Mobile Rozjezdy

T-Mobile Rozjezdy jsou programem na podporu začínajících podnikatelů. Nabízejí bezplatné regionální semináře v oblastech týkajících se začátku podnikání, druhou částí projektu je soutěž o nejlepší realizaci podnikatelského nápadu. Během ledna až března se mohou ti, kteří ještě nepodnikají, nebo jsou k podnikání registrováni méně než 12 měsíců, přihlásit do soutěže na www.rozjezdy.cz. V každém kraji mohou vyhrát tři vítězové, kteří získají finanční odměnu, podporu expertů na různé aspekty podnikání, balíčky telekomunikačních a bankovních služeb a věcné ceny, které pomohou s rozjezdem podnikání. Na hlavního, celostátního, vítěze ceny poroty pak čekají ceny za zhruba 600 tisíc korun. Kromě toho může veřejnost rozhodnout o vítězi ceny veřejnosti prostřednictvím on-line hlasování. Bezplatné regionální semináře se konají v dubnu a květnu.

Letos se koná již sedmý ročník T-Mobile Rozjezdů. Jeho hlavním partnerem je Česká spořitelna a partnery Agentura Najisto a Samsung. Odbornými partnery jsou Lovebrand, MADE BY VACULIK a Proboston a regionálními BEA campus Olomouc, Dům Techniky Pardubice, Fakulta sociálně ekonomická UJEP, Inovační centrum Ústeckého kraje, Jihočeský vědeckotechnický park, Kulturní centrum Cooltour, Moravská vysoká škola Olomouc;  Regionální hospodářská komora Plzeňského kraje a VIDA! science centrum.

Vítězem Rozjezdů v Jihočeském kraji se stala Alena Kučerová s projektem Vilí stezka

4. 5. 2017

Jihočeský kraj letos v soutěži T-Mobile Rozjezdy zastupovalo, stejně jako vloni, 17 projektů. Mezi autory s devíti přihláškami mírně převažovali muži. Během regionálního kola, které proběhlo 3. května v Jihočeském vědeckotechnickém parku v Českých Budějovicích, porotu nejvíce zaujala Alena Kučerová s projektem Vílí stezka přinášejícím environmentální výukové programy pro děti v přírodní ukázkové zahradě. Druhé místo obsadil Stanislav Tischler se sušeným masem pro psy a kočky Šmakovo, třetí pak Richard Stiebler a jeho dokumentární pořad On the Road věnovaný motorkářskému stylu „café racer“.


 • Zvítězila naučná stezka pro děti v ukázkové zahradě s vílími průvodkyněmi
 • Na 2. místě sušené maso pro psy a kočky Šmakovo 
 • Regionální vítěz postupuje do celostátního kola, ve hře je Cena poroty ve výši cca 600 000 Kč
 • Do on-line hlasování veřejnosti budou zařazeni regionální vítězové z 1.–3. místa

„Úroveň přihlášených projektů rok od roku stoupá – o to těžší, ale zároveň radostnější, dnes bylo vybírání těch nejlepších,“ říká Markéta Madmar, předsedkyně poroty z T-Mobile. „Potěšil nás také fakt, že nedílnou součástí téměř všech přihlášených projektů byl šetrný a ohleduplný přístup k životnímu prostředí,“ dodává další členka poroty, investorka a podnikatelka Margareta Křížová.

Díky T-Mobile Rozjezdům se v minulosti na vlastní nohy postavili úspěšní jihočeští podnikatelé jako například Vendula Pancířová (autentická britská kavárna Born in London Coffee & Kitchen, České Budějovice), Irena a Václav Kalkušovi (Českokrumlovský karamel od Vaška, Český Krumlov) nebo Marie Žvaková (Dvojkola.cz, České Budějovice). 

Do sedmého ročníku projektu T-Mobile Rozjezdy začínající podnikatelé přihlásili rekordních 443 nápadů. Pro vítěze jsou připraveny ceny ve výši přes 3 milióny korun. Regionální výherce může získat podporu za více než 100 000 korun, kromě peněz do začátku také služby, které start podnikání značně usnadní. Celostátní vítěz vyhrává Cenu poroty – finanční odměna, balíček služeb a poradenství pro rozjezd podnikání spolu s regionálním vítězstvím tak dohromady dosahují zhruba 600 000 korun. Na vítěze veřejnosti, o němž rozhodne on-line hlasování, čeká také výrazná pomoc do začátku podnikání.

Více o vítězných projektech:

1. místo

Alena Kučerová, Vílí stezka: environmentální výukové programy pro děti v přírodní ukázkové zahradě prostřednictvím postav víl. https://www.pozemskenebe.cz/rubrika/ukazkova-prirodni-zahrada/ 

2. místo

Stanislav Tischler, Šmakovo: přírodní sušené maso pro psy a kočky bez použití aditiv. www.smakovo.cz 

3. místo

Richard Stiebler, On the Road: dokumentární pořad o lidech vyznávajících motorkářský styl „café racer“ a jejich strojích. 

T-Mobile Rozjezdy

T-Mobile Rozjezdy jsou programem na podporu začínajících podnikatelů. Nabízejí bezplatné regionální semináře v oblastech týkajících se začátku podnikání, druhou částí projektu je soutěž o nejlepší realizaci podnikatelského nápadu. Během ledna až března se mohou ti, kteří ještě nepodnikají, nebo jsou k podnikání registrováni méně než 12 měsíců, přihlásit do soutěže na www.rozjezdy.cz. V každém kraji mohou vyhrát tři vítězové, kteří získají finanční odměnu, podporu expertů na různé aspekty podnikání, balíčky telekomunikačních a bankovních služeb a věcné ceny, které pomohou s rozjezdem podnikání. Na hlavního, celostátního, vítěze ceny poroty pak čekají ceny za zhruba 600 tisíc korun. Kromě toho může veřejnost rozhodnout o vítězi ceny veřejnosti prostřednictvím on-line hlasování. Bezplatné regionální semináře se konají v dubnu a květnu.

Letos se koná již sedmý ročník T-Mobile Rozjezdů. Jeho hlavním partnerem je Česká spořitelna a partnery Agentura Najisto a Samsung. Odbornými partnery jsou Lovebrand, MADE BY VACULIK a Proboston a regionálními BEA campus Olomouc, Dům Techniky Pardubice, Fakulta sociálně ekonomická UJEP, Inovační centrum Ústeckého kraje, Jihočeský vědeckotechnický park, Kulturní centrum Cooltour, Moravská vysoká škola Olomouc;  Regionální hospodářská komora Plzeňského kraje a VIDA! science centrum.

Vítězkou Rozjezdů v Praze Jana Humlová s projektem Nebaleno

28. 4. 2017

Hlavní město v letošním ročníku zastupovalo 112 projektů, o 12 více než loni. Mezi autory 
s 59 přihláškami převažovali muži. Během regionálního kola, které proběhlo 27. dubna v centrále 
T-Mobilu na pražských Roztylech, porotu nejvíce zaujala Jana Humlová s kamennou prodejnou bezobalové ekologické drogerie a kosmetiky. Na druhém místě se umístil projekt Jana Varhaníka ReklamovatCz, který nabízí bezplatnou právní pomoc při zamítnutí reklamace spotřebního zboží. Třetí místo obsadil Tomáš Tichánek s e-shopem PuzzlePizza.cz, kde si můžete sestavit pizzu dle svého přání.


 • Vítězným projektem je obchod s bezobalovou ekologickou drogerií a kosmetikou
 • Na 2. místě bezplatné právní služby ReklamovatCz, na 3. místě PuzzlePizza
 • Regionální vítěz postupuje do celostátního kola, ve hře je Cena poroty ve výši cca 600 000 Kč
 • Do on-line hlasování veřejnosti budou zařazeni regionální vítězové z 1.–3. místa

„Vítězný projekt už po několika měsících svého fungování ukázal svou životaschopnost a jen potvrdil současný trend, kdy se snažíme zbytečně nezatěžovat životní prostředí. Doufám, že podobné podnikatelské nápady budou přibývat, a to nejen v Praze,“ říká Jana Gerle, předsedkyně poroty
z T-Mobile. „Potěšilo mě, že letošní projekty vycházely z reálných potřeb zákazníků a začínajícím podnikatelům kromě nadšení a zdravých ambicí nechyběl ani selský rozum,“ dodává investorka
a podnikatelka Margareta Křížová.

Díky T-Mobile Rozjezdům se v minulosti na vlastní nohy postavili úspěšní pražští podnikatelé jako například Jiří Sládek (limonáda Cascara Fizz), Monika Hertlová (dětské kadeřnictví Funny Sassy) nebo Lenka Hrubá (výroba kokedam a aerárií Zahrada na niti).

Do sedmého ročníku projektu T-Mobile Rozjezdy začínající podnikatelé přihlásili rekordních 443 nápadů. Pro vítěze jsou připraveny ceny ve výši přes 3 milióny korun. Regionální výherce může získat podporu za více než 100 000 korun, kromě peněz do začátku také služby, které start podnikání značně usnadní. Celostátní vítěz vyhrává Cenu poroty – finanční odměna, balíček služeb a poradenství pro rozjezd podnikání spolu s regionálním vítězstvím tak dohromady dosahují zhruba 600 000 korun. Na vítěze veřejnosti, o němž rozhodne on-line hlasování, čeká také výrazná pomoc do začátku podnikání.

Více o vítězných projektech:

1. místo

Jana Humlová, Nebaleno: Kamenný obchod s bezobalovou ekologickou drogerií a kosmetikou. www.nebaleno.eu 

2. místo

Jan Varhaník, ReklamovatCz: Bezplatná právní pomoc při zamítnuté reklamaci spotřebního zboží. www.reklamovat.cz 

3. místo

Tomáš Tichánek, PuzzlePizza.cz: E-shop, na kterém si můžete sestavit pizzu dle svých chutí
a přání. www.puzzlepizza.cz 

T-Mobile Rozjezdy

T-Mobile Rozjezdy jsou programem na podporu začínajících podnikatelů. Nabízejí bezplatné regionální semináře v oblastech týkajících se začátku podnikání, druhou částí projektu je soutěž o nejlepší realizaci podnikatelského nápadu. Během ledna až března se mohou ti, kteří ještě nepodnikají, nebo jsou k podnikání registrováni méně než 12 měsíců, přihlásit do soutěže na www.rozjezdy.cz. V každém kraji mohou vyhrát tři vítězové, kteří získají finanční odměnu, podporu expertů na různé aspekty podnikání, balíčky telekomunikačních a bankovních služeb a věcné ceny, které pomohou s rozjezdem podnikání. Na hlavního, celostátního, vítěze ceny poroty pak čekají ceny za zhruba 600 tisíc korun. Kromě toho může veřejnost rozhodnout o vítězi ceny veřejnosti prostřednictvím on-line hlasování. Bezplatné regionální semináře se konají v dubnu a květnu.

Letos se koná již sedmý ročník T-Mobile Rozjezdů. Jeho hlavním partnerem je Česká spořitelna a partnery Agentura Najisto a Samsung. Odbornými partnery jsou Lovebrand, MADE BY VACULIK a Proboston a regionálními BEA campus Olomouc, Dům Techniky Pardubice, Fakulta sociálně ekonomická UJEP, Inovační centrum Ústeckého kraje, Jihočeský vědeckotechnický park, Kulturní centrum Cooltour, Moravská vysoká škola Olomouc;  Regionální hospodářská komora Plzeňského kraje a VIDA! science centrum.